Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
rachmistrz Lublin napisał:
Mam do Was pytanie, czy ktokolwiek z Was był w terenie zweryfikował jakieś punkty adresowe i udało mu się przeprowadzić synchronizacje, po której zweryfikowane punkty zeszły mu z terminala?
Ja zweryfikowalam kilka punktow z ktorych i tak wiekszosc okazala sie ze juz dawno nie ma gosp, lub niezyje, ale synchro i tak nie idzie, niec sie nie wysyla
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a masz połączenie z serwerem to strzałki zielone do góry na ekranie koło przekreskonego V jesli to jest szare to nie warto w teren jechać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niestety szare... choc wczoraj w trakcie spisywanie tez tkaie mialem, jakos ptk nie "uciekly"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bida, znowu wrocilo do ptk wyjscia... ehh co tu pisać, szajs i tyle
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jedyne co tu działa to gra w kulki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Piotr napisał:
Czy któryś z rachmistrzów byłby w stanie podać mi adresy DNS dla połączenia internetowego? Dostęp to? Start > Settings > Połączenia > Ikonka Połączenia > Zakładka Zaawansowane > Przycisk Wybierz sieci > (na listach rozwijanych jest Moj ISP) Przycisk Edytuj w którymkolwiek wyborze > (przy zaznaczonym GUS) znowu przycisk Edytuj > następnie 2 razy wcisnąć na dolnej belce Dalej > Przycisk Zaawansowane > Zakladka Serwery Tam w ramkach są podane adresy DNS, prosiłbym o nie. Dziękuję.
10.110.25.131 10.110.25.132
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Radoslav napisał:
10.110.25.131 10.110.25.132
Dziękuję kolego serdecznie. Przy okazji przekazuje, że synchronizacja w 60% przypadków. Próbujcie, nie róbcie tylko resetów urządzenia. Ono wreszcie ruszy, a przez reset możecie stracić całość.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rachmistrz napisał:
a masz połączenie z serwerem to strzałki zielone do góry na ekranie koło przekreskonego V jesli to jest szare to nie warto w teren jechać
Poszla synchronizacja moich 36 punktow i to bez zielonych strzalek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jedyne co tu działa to gra w kulki he,he Ja też w to gram. Fajne i wciągające. Polecam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://www.stat.gov.pl/cps/rde/xbcr/gus/POZ_pilna-10-08-2010.pdf
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie chce mi się wierzyć, że podali prawdziwe dane!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
też coś mi się nie chce wierzyć. 5 tys rachmistrzów już pracuje to niech piszą jak to cudowne urządzonko im zadziałało a nam nie chce!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I że niby ponad 200 dyspozytorów pracuje... A większość na forum wypowiada się, że nie ma żadnego kontaktu z nimi...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
faktycznie kulku rządzą - który macie poziom? Ja właśnie rozpracowuje 31
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na prawdę ciekawe... z tego co się orientowałam, w żadnej z przylegających do naszej gmin, obchód był niemożliwy do zrealizowania póki co ;/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bona666 napisał:
I że niby ponad 200 dyspozytorów pracuje... A większość na forum wypowiada się, że nie ma żadnego kontaktu z nimi...
dodzwonilem sie do helpdesku softline i pytalem wlasnie o kontakt z dyspozytorem to mi powiedzieli ze takowy nie dzial w programie wiec niech nie robia z siebie pajacow ! (GUS)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a co to za problem połączyć się z dyspozytorem ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wdwdw napisał:
a co to za problem połączyć się z dyspozytorem ?
a dziala ci ta ikona na pulpicie? mi nawet nie dziala polaczenie do lidera, nr telefonow nam nie podawali dyspozytorzy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ej a co chodzi w tych kulkach? jakie zasady?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja codziennie dzwonie do dyspozytora z pytaniem jak sytuacja stoi. Toż nazwiska dyspozytorów znacie, bo podali je wam na szkoleniu ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 8 z 247

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...